• slider

Przegrywanie kaset VHS na DVD

Czasy taśm analogowych minęły bezpowrotnie. Wraz z zastąpieniem magnetowidów odtwarzaczami płyt DVD, wiele osób straciło możliwość odtworzenia pamiątkowych nagrań na kasetach. Z pomocą znów przyszła nowoczesna technologia, dzięki której możliwe jest przegranie materiałów z VHS na płyty. W punkcie usługowym KAMEL w Szczecinie nie tylko przegrywamy filmy z VHS na DVD, lecz także proponujemy montaż filmów wspomnieniowych. Jeśli jeszcze nie przeniosłeś najważniejszych chwil w życiu, utrwalonych na taśmach video, na nowoczesny nośnik, zrób to jak najszybciej. Taśmy analogowe posiadają żywotność ok. 25 lat. Aby nie ryzykować ich uszkodzenia i utraty zarejestrowanych nagrań, warto przenieść je na nowoczesny i trwalszy nośnik cyfrowy. Przegrywamy nagrania zarówno z kaset VHS, Hi8 i mini DV, jak też z taśm celuloidowych SUPER 8 i 8MM, które były bardzo popularne w latach 70-tych. Nie stanowi dla nas również problemu przegranie ścieżki audio z kasety magnetofonowej lub płyty winylowej na płytę CD. Konwersja z formatu analogowego na cyfrowy pozwoli znów odtwarzać archiwalne nagrania, z nośników będących w użyciu: DVD, Blu-Ray, karty pamięci, dysku twardego.

VHS, MINI DV, 8, VIDEO 8 NA DVD

Przegrywamy nagrania zarówno z kaset VHS, HI 8 i mini DV, jak też z taśm SUPER 8 i 8MM, które były bardzo popularne w latach 70-tych. Nie stanowi dla nas również problemu przegranie ścieżki audio z kasety magnetofonowej lub płyty winylowej na płytę CD.
kaseta-kwadrat

Kasety audio, płyty winylowe na CD

Przegrywamy również na nowoczesne nośniki kasety audio oraz płyty winylowe. Znamy si e na swoim fachu i naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, dlatego efekt naszych prac zawsze spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów!
plyty-kwadrat