• slider

Programowanie kluczy samochodowych

Dorabianie kluczy z immobilizerem 

Dorabiamy klucze samochodowe do wielu marek aut obecnych na naszym rynku. W naszej ofercie znajdą państwo dużą gamę, popularnych ostatnio kluczyków składanych wraz z pilotem oraz kluczyków prostych bez pilota.

500 175 378

klucz-immo-kwadrat

Naprawa zamków i stacyjek pojazdów

Naprawiamy dowolne zamki i stacyjki w samochodach i motocyklach. Jeżeli jakiś klucz powinien działać, a nie działa – my z pewnością to naprawimy! Naprawiamy zamki w drzwiach pojazdów, stacyjki w pojazdach, zamki wlewów paliwa, zamki skrytek, zamki bagażników, zamki bagażników zewnętrznych (np., dachowych) oraz wszystkie inne.

500 175 378

stacyjka1-kwadrat


Awaryjne otwieranie samochodów

Specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu pojazdów i różnego rodzaju zamków w pojazdach. Jeśli pechowo kluczyk przestał działać, został zgubiony lub złamał się, u nas otrzymają Państwo szybką i fachową pomoc związaną z dostaniem się do pojazdu oraz odzyskaniem zgubionego klucza.

500 175 378

awaria-kwadrat

Montaż zamków i stacyjek w pojazdach

Jeżeli zajdzie potrzeba wymiany zamka lub stacyjki, a samodzielna wymiana jest problemem, to warto skorzystać z fachowej pomocy. Doświadczony pracownik zdemontuje stary oraz zamontuje nowy zamek bądź stacyjkę.

500 175 378

otwieranie-kwadrat