• slider

Pieczątki i wizytówki

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką ofertą usług z zakresu wyrobu wizytówek i pieczątek. Cezar Szczecin zajmuje się również laminowaniem dokumentów praktycznie każdego formatu.

Automaty

Oferujemy Państwu także wyrób pieczątek i wizytówek oraz laminowanie. Nasze pieczątki wykonujemy tradycyjną metodą polimerową, laserową lub błyskową. Poza klasycznymi pieczątkami, wykonujemy także pieczątki multikolor (z tuszy wielokolorowych) oraz pieczątki-długopisy business class. Pracujemy głównie na automatach TRODAT i TRaXX. Dostępne są również automaty marki WAGRAF i COLOP.

automaty-kwadrat

Dowóz pieczątek

Dbamy również o Państwa czas i wygodę. Zamówione pieczątki dowozimy pod wskazany podczas zamówienia adres. Zapewniamy szybka realizację zamówienia oraz natychmiastowy dowóz pieczątki.
przesylka-kwadrat


Ksero kolorowe

Posiadamy również niezawodne maszyny ksero pochodzące od renomowanych producentów, co zapewnia nam precyzyjny i szybki wydruk zarówno ulotek reklamowych, jak i gazet, wiernie oddając oczekiwane przez Państwa barwy i zapewniając najwyższą jakość.
ksero-kwadrat

Laminowanie

U nas zalaminują Państwo prace i dokumenty, a także tabliczki informacyjne. Zajmujemy się profesjonalnym laminowaniem każdego formatu dokumentów. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą grawerowania na szkle oraz innych materiałach.
Laminowanie


Wyrób pieczątek

Nasze pieczątki wykonujemy tradycyjną metodą polimerową, laserową lub błyskową.
Poza klasycznymi pieczątkami, wykonujemy także pieczątki multikolor (z tuszy wielokolorowych) oraz pieczątki-długopisy business class.

pieczatki-kwadrat

 

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą grawerowania na szkle oraz innych materiałach.