• slider

Kodowanie kluczyków samochodowych

Jedną z wielu usług świadczonych w szczecińskim oddziale firmy KAMEL jest kodowanie kluczyków samochodowych z immobiliserem z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Tworzymy kopie z kluczyka głównego, jesteśmy w stanie zakodować klucz w aucie Klienta, podłączając się do wtyków diagnostycznych (w przypadku kodu zmieniającego się każdorazowo podczas odpalania pojazdu). Aby ustalić, którą metodę można zastosować w przypadku Twojego klucza, sprawdzimy go w naszych urządzeniach. Ponadto kodujemy immobilisery wówczas, gdy Klient zgubił ostatni egzemplarz.

Naprawa pilotów i naprawa obudów

Oprócz usług kodowania i dorabiania kluczy samochodowych, proponujemy Klientom także naprawy pilotów samochodowych oraz wymiany obudów. Zdarzają się sytuacje, w których zamiast dorabiania klucza do samochodu i jego kodowania lub kopiowania pilota w przypadku uszkodzeń mechanicznych, możliwa jest ich naprawa. Firma KAMEL posiada obudowy do pilotów większości marek. Dajemy naszym Klientom pełną gwarancję jakości zarówno użytych artykułów, jak i wykonywanej pracy. Samodzielna wymiana obudowy plota i jego naprawa nie są wskazane, ze względu na duże ryzyko uszkodzenia delikatnych układów elektronicznych. Nasi doświadczeni fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu napraw, dlatego to właśnie im powinieneś powierzyć wykonanie zadania.

Awaryjne otwieranie samochodów w Szczecinie

Znamy profesjonalne techniki awaryjnego otwierania samochodu z użyciem specjalistycznych, bezinwazyjnych narzędzi. Otwieramy zamki samochodowe po włamaniu, w przypadku zablokowania kluczy w zamku, zatrzaśnięcia drzwi, uszkodzenia zamka lub drzwi, złamania klucza w zamku, zgubienia ostatniego egzemplarza klucza i we wszystkich innych sytuacjach, w których konieczne jest sprawne i bezpieczne otwarcie Twojego auta. A jeżeli Twój zamek zacina się już teraz, nie czekaj, aż spotka Cię najgorsze – zleć nam naprawę wadliwego zamka, zanim będziesz musiał skorzystać z usługi awaryjnego otwierania!

Dorabianie i kodowanie kluczyków samochodowych

Dorabiamy i kodujemy piloty, karty i klucze samochodowe do aut takich marek, jak: AUDI, RENAULT, ROVER, TOYOTA, MAZDA, VW oraz wielu innych marek.

500 175 378

pilot-kwadrat

Naprawy pilotów,stacyjek, zamków

Nasza firma świadczy również usługę naprawy pilotów i kart samochodowych oraz wymiany obudów. Czasem, zamiast dorabiania i kodowania klucza, możliwa jest naprawa uszkodzonego klucza lub pilota.

500 175 378

stacyjka3-kwadrat

Usuwanie immobilliserów

W razie potrzeby usuwamy również immobilizery. Nasi wykwalifikowani pracownicy podołają każdemu, najbardziej skomplikowanemu zleceniu!

500 175 378

liczniki-kwadrat

Awaryjne otwieranie samochodów

Zapewniamy także pomoc w awaryjnym otwieraniu auta. Szybko, sprawnie i bezpiecznie otworzymy Państwa auto w sytuacji zgubienia kluczyka bądź zatrzaśnięcia drzwi.

500 175 378

zamek-samochod-kwadrat

Zgubiłeś ostatni klucz ?

Dojedziemy, odtworzymy nowy, zakodujemy pilota i immobiliser

Dojazd do klienta