• slider

Nie tylko dorabianie kluczy – kilka słów o firmie CEZAR

CEZAR to znana i doceniana marka punktów handlowo-usługowych, świadczących kompleksowe usługi z zakresu dorabiania kluczy), grawerowania, naprawy zamków, wyrobu pieczątek i wielu innych. Firma powstała w latach 80. we Francji i od tego czasu stale rozwija się i zyskuje zaufanie klientów w Europie Zachodniej.

W Polsce CEZAR posiada 25 oddziałów usytuowanych w najlepszych galeriach handlowych.

Jednym z nich jest oddział w Centrum Handlowym Turzyn, w ścisłym centrum Szczecina. Działamy na zasadzie franchisingu od ponad 10 lat, niezmiennie oferując lokalnej społeczności usługi najwyższej jakości. Czerpiemy z wiedzy i doświadczenia firmy-matki, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję nie tylko profesjonalizmu, ale również indywidualnego podejścia. Staramy się być elastyczni i rozpatrujemy każdą uwagę dotycząca naszej działalności. Rozwijamy i zmieniamy się dla naszych klientów.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie, przedstawimy ofertę i wycenimy ją. Niezależnie od tego, czy chodzi o wyrób pieczątek, naprawę pilotów czy grawerowanie – CEZAR to gwarancja jakości i miłej obsługi.