• slider

Grawerowanie na szkle i w metalu

Jedną z wielu oferowanych przez naszą firmę usług jest grawerowanie. Standardowo grawer wykonujemy na wyrobach ze szkła i metalu, jednak jesteśmy w stanie wykonać go na każdym rodzaju materiału: papierze, skórze, plastiku, srebrze i złocie. Biżuteria z grawerem, grawerowana zapalniczka czy piersiówka to popularne prezenty, które od lat nieprzerwanie cieszą się powodzeniem, natomiast szklanki, wazony czy inne przedmioty codziennego użytku z grawerunkiem w postaci logo firmy mogą stać się oryginalnym narzędziem marketingowym. Możesz zamówić u nas pamiątkowy grawer m.in. na galanterii skórzanej (portfele, okładki na dokumenty), butelkach, kubkach i kieliszkach.W zakresie grawerowania wykonaliśmy już wiele ciekawych projektów – chętnie przyjmiemy także Twoje zlecenie! Ponadto wykonujemy tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi czy puchary. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością. Każde zamówienie szczegółowo omawiamy z Klientem, by mieć pewność, że zlecenie zostanie wykonane zgodnie z jego oczekiwaniami.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez firmę KAMEL. W innych zakładkach na naszej stronie internetowej znajdziesz również oferty usług z zakresu wyrobu pieczątek, dorabiania kluczy oraz wiele innych. Już niedługo otwieramy także punkt kolorowego xero. Zanim odwiedzisz jeden z naszych punktów handlowo-usługowych w Szczecinie, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, by otrzymać szczegółowe informacje na temat interesującej Cię usługi. Zapraszamy!

Tabliczki znamionowe

Wykonujemy tabliczki znamionowe, tabliczki na drzwi czy puchary.

tabliczki-kwadrat

Grawer na metalach szlachetnych i stali nierdzewnej

Mogą Państwo zamówić u nas pamiątkowy grawer m.in. na zapalniczkach, piersiówkach czy tez innych metalowych elementach. Będzie to doskonały prezent bądź pamiątka.
Grawer na metalach szlachetnych

Grawer na szkle

Oferujemy grawerowanie na butelkach, kubkach i kieliszkach. Praca ze szkłem wymaga skupienia i precyzji – na naszych umiejętnościach warto polegać!
grawerowanie-drewno-kwadrat

Grawer na drewnie, plastiku, skórze

Grawerujemy również na takich materiałach, jak drewno, plastik czy skóra. U nas wykonają państwo grawer na portfelu, pasku czy też drewnianej tabliczce.
grawerowanie-skora-kwadrat