• slider

Dorabianie kluczy

Pechowe sytuacje z reguły spotykają nas w najmniej spodziewanych momentach. Zatrzasnąłeś drzwi, zostawiając w mieszkaniu jedyny komplet kluczy, kluczyk do auta zablokowała stacyjka… w tych i wszystkich innych trudnych przypadkach wezwij firmę KAMEL – specjalistów w dziedzinie dorabiania kluczy oraz otwierania zamków. Jeżeli masz problem z otworzeniem jakiegokolwiek zamka, my posiadamy odpowiedni sprzęt i umiejętności, by sprawnie poradzić sobie z najbardziej skomplikowanym przypadkiem. Dorabiamy również klucze do kłódek wszelkiego rodzaju oraz wykonujemy kłódki z wkładką dopasowaną do Twojego klucza. Równie szybko i sprawnie poradzimy sobie z dorobieniem kluczyków do samochodów – wystarczy tylko się z nami skontaktować. A jeśli już mowa o samochodach, kodowanie kluczy samochodowych oraz naprawa pilotów też nie mają przed nami tajemnic, a nasz auto-klucz serwis jest ceniony za sprawne działanie. Wykonujemy także dodatkowe kluczyki w ramach usług ślusarskich kierowanych do kierowców najnowszych modeli aut, motocykli i skuterów z immobiliserem. Radzimy sobie z kluczykami pękniętymi czy nadłamanymi.

Oto usługi, których wykonanie możesz zlecić naszym specjalistom:

Dorabianie kluczy

Pechowym zgubieniem klucza do samochodu nie należy się przejmować – wystarczy zadzwonić do nas, a my szybko i sprawnie dorobimy odpowiedni kluczyk! Wykonujemy kopie kluczy zarówno samochodowych, jak i domowych.
dorabianie-kluczy-kwadrat

Dorobienie wkładki na podstawie klucza 

Jeżeli problem nie tkwi w kluczu, ale we wkładce, to również nie stanowi dla nas żadnego problemu – dorobimy wkładkę do każdego rodzaju kluczyka! Wkładki do istniejącego klucza dorabiamy równie sprawnie jak same klucze.

wkładka


Kłódki

Potrzebny dodatkowy klucz do kłódki, czy nowa kłódka z wkładką dopasowaną do starego klucza? W obu przypadkach nasi ślusarze poradzą sobie bez zarzutu. Wykonujemy każdą ilość kłódek na zamówienie.
klodka-kwadrat

Zamki, wkładki

Świadczymy fachowe usługi naprawy zamków i wkładek. Nie ma takiej awarii zamka drzwiowego, kłódki czy stacyjki samochodowej, z którą byśmy sobie nie poradzili. Posiadamy autoryzacje wielu firm produkujących zamki i klucze.
zamki-kwadrat